List of affiliates

1. července 2013 v 21:48 | Dejchi |  Affiliates

+ Actresses | actresses.blog.cz
+ Nina Dobrev | ninadobrev-4fans.blog.cz
+ Nina Dobrev | dobrevteam.blog.cz
+ Cariba Heine | cariba-heine.net
+ Emma Watson | emmawatson-all.blog.cz
+ Jules Hough | jules-hough.blog.cz
+ Actresses, singers, tv shows | celebs-daily-hq.blog.cz
+ The Vampire Diaries, The Originals | vampirediaries-sk.blog.cz
+ Dakota Johnson | dakotajohnson-only.blog.cz
+ Rihanna | rihanna.blog.cz
+ Kristen Stewart | kristen-stewart.blog.cz
+ Blake Lively | blively-daily.blog.cz
+ Jake Gyllenhaal | jake-gyllenhaal.blog.cz
+ Sarah Hyland | shyland-daily.blog.cz
+ Graphic, celebrities | waywithem.blog.cz
+ Chloe Moretz | chloe-moretz-best.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 best-actresses best-actresses | Web | 1. července 2013 v 23:18 | Reagovat

Děkuji,že tam jsem ^^

2 Vinnie Vinnie | Web | 2. července 2013 v 9:41 | Reagovat

Jsme první? :O :D Děkujeme:) ♥

3 TerusH TerusH | Web | 2. července 2013 v 11:04 | Reagovat

Děkuju, ale zase nepřeháněj.:D

4 DA | destiny. DA | destiny. | Web | 2. července 2013 v 11:25 | Reagovat

Máš ich hodně.. :D :)

5 CM - JessicAlba.blog.cz/ CM - JessicAlba.blog.cz/ | 2. července 2013 v 11:57 | Reagovat

Jsem tam... JO :D Díky :)

6 T-e-r-d-a T-e-r-d-a | Web | 2. července 2013 v 13:14 | Reagovat

páni to je ale affs :D :)

7 T-e-r-d-a T-e-r-d-a | Web | 2. července 2013 v 13:33 | Reagovat

jasně chápu :), ale byla bych ráda mít s tebou blog :))

8 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 2. července 2013 v 20:13 | Reagovat

Super :-)

9 iheart-vanessa iheart-vanessa | Web | 4. července 2013 v 12:14 | Reagovat

jsem ráda, že tu patřím =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama